Filtru piedāvājums

Ar savu filtru piedāvājumu iepazīstināja uzņēmuma Filtreks vadītājs Egīls Jukēvics un uzņēmuma Kenteks rīkotājdirektors Gints Justaments. Abi uzņēmumi piedāvā visu veidu filtrus vienuviet –motoreļļas, degvielas, dzinēja gaisa filtrus, hidraulikas, kabīnes gaisa filtrus u.c.

Uzņēmums Filtreks ir autorizētais izplatītājs Latvijā tādiem filtru ražotājiem kā Mann+Hummel, WIX, SF filter, HiFi Filter. Hidraulikas filtru sektorā Filtreks piedāvā arī vienu  no galvenajiem oriģinālo filtru un filtru sistēmu ražotājiem HYDAC. Tāpat pieejami arī Kanādas ražotāja MAIN un Itālijas ražotāja FAI hidraulikas filtri, kā arī Donaldson un Baldwin. HYDAC, Mann+Hummel, Donaldson un Baldwin filtri ir arī uzņēmuma Kentek piedāvājumā. Kentek papildus piedāvā arī Parker/Racor un Filtrec produkciju.

Kā skaidroja Gints Justaments, filtri parasti tiek mainīti, veicot tehniskās apkopes pēc ražotāja noteiktajiem intervāliem, ko attiecīgi nosaka pēc motorstundām vai nobrauktajiem kilometriem. Tomēr tehnikai, kas pakļauta lielai noslodzei, kā tas ir arī universālo iekrāvēju gadījumā, var rasties nepieciešamība veikt ārkārtas remontu, kas nereti ietver arī filtru nomaiņu. Kā piemēru Justaments minēja strauju āra temperatūras maiņu, kas var radīt nepieciešamību pēc, piemēram, degvielas filtru nomaiņas. Kentek piedāvā risinājumus arī nestandarta situācijās, kas saistītas ar filtrēšanas uzdevumiem. Tāpat iespējams ērti pasūtīt nepieciešamos filtrus, izmantojot personalizēto e-veikalu vai citus pircēja izvēlētos saziņas līdzekļus.

Egīls Jukēvics atzīmēja, ka visbiežāk universālajiem iekrāvējiem, kā vairumam tehnikas, nomaiņa nepieciešama dzinēja filtriem – motora eļļas, degvielas un gaisa. Pilnā apkopē savukārt tiek mainīti arī hidraulikas un transmisijas filtri, taču tas notiek retāk. Filtreks saviem klientiem iesaka uzstādīt degvielas/ūdens separatoru, jo bieži šāda tipa tehnikai ir tikai smalkais degvielas filtrs, bet nav seperatora un ražotāja uzstādītais rupjais degvielas filtrs var nebūt degvielas/ūdens seperators. Viņš izsvēra, ka uzņēmuma prakse pierāda papildus aizsardzības nepieciešamību, jo pat degvielas uzpilde pārbaudītā degvielas uzpildes stacijā nav drošības garants. Filtreks bieži izbrauc pie klientiem, lai iepazītos ar konkrēto tehinku, jo tikai tā var pārliecināties, ka klienta tehnikai tiks atrasts vispareizākais filtrs, apzinoties, cik klientam būtiska ir tehnikas efektīva darbība.

Gan Filtreks, gan Kentek pārstāvji īpaši uzsver ātras piegādes nozīmi un piedāvā operatīvu servisu. Kentek noliktavā (Ķengaraga iela 10A) filtrus iespējams saņemt uzreiz, tiek piedāvāta arī piegāde ar kurjera starpniecību klienta izvēlētajā adresē iespējami īsā laika periodā. Retākus filtru modeļus iespējams saņemt nedēļas laikā. Filtreks Rīgas noliktavā (Čuibes ielā 17), kas regulāri tiek papildināta un atjaunota, ir vairāk nekā 6000 filtru pozīciju, kas ļauj nodrošināt piegādi Rī1–2  stundu laikā, bet visā Latvijas teritorijā – nākošajā darba dienā. Preces, kas neietilpst noliktavas standarta piedāvājumā, pēc pasūtīšanas iespējams saņemt dažu dienu vai nedēļas laikā – tas atkarīgs no ražotāja un produkta specifikas.

Dalīties ar rakstu

Žurnālists

Dārta Dīriņa

Saistītie raksti