Swecon kļuvis par Metso oficiālo pārstāvi Baltijā

Metso ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem, kas specializējas drupināšanas un sijāšanas iekārtu ražošanā – Latvijā tās tiek izmantotas karjerizstrādē. 2024. gada februārī starp Metso un Swecon noslēgtais pārstāvniecības līgums ietvers drupināšanas un sijāšanas iekārtu un to aprīkojuma tirdzniecību, pilnu iekārtu servisu un nodrošinājumu ar oriģinālajām rezerves daļām. Swecon aptvers Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tirgus.

"Mēs priecājamies, ka Swecon ir mūsu ekskluzīvais izplatītājs gan iekārtu, gan rezerves daļu un pakalpojumu jomā. Swecon ir vadošais modernākās būvtehnikas piegādātājs, ar plašu servisa tīklu. Mēs ceram tuvākajā nākotnē paplašināt uzņēmējdarbību ar Swecon," saka Karloss Padins (Carlos Padin), Metso viceprezidents. 

"Mūsu nepārtrauktā attīstība rada jaunas sadarbības un risinājumus mūsu klientiem. Klientiem ir nepieciešami viegli lietojami, energoefektīvi un augstas mobilitātes risinājumi. Sadarbībā ar Metso mēs spēsim nodrošināt mūsu klientus ar ilgtspējīgām iekārtām, rezerves daļām un pakalpojumiem," saka Pīters Einarsons (Peter Einarsson), Swecon saistīto pakalpojumu & atttīstības direktors.


Dalīties ar rakstu

Žurnālists

Žurnāls Industrija

Saistītie raksti